Anasayfa»Haberler»4. PAL FM MÜZİK ÖDÜLLERİ GERÇEKLEŞTİ...
ALTTEXT
iLGiLi FOTOĞRAFLAR

  4. PAL FM MÜZİK ÖDÜLLERİ GERÇEKLEŞTİ...

  TÜRKİYE’ NİN EN PRESTİJLİ ÖDÜL TÖRENİ
  Türkiye'nin etkin Türkçe müzik çalan ulusal radyosu olan Pal FM, geleneksel olarak gerçekleştirdiği müzik ödüllerinin bu yıl dördüncüsünü organize edi ldi. Türkiye’nin en prestijli ve gercek oylama ile sonuçlandırdığı ödülleri muhteşem bir organizasyonla sahiplerine teslim edildi. Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği gecede müzik piyasasının kalbi attı.
   
  Geceden Notlar:
  Bu yıl dördüncüsü düenlenen Pal FM Müzik Ödülleri gecesine Orhan Gencebay, Sevim Emre, Ege, Sibel Tüzün, Emre Kaya, İrfan Özata, Gülben Ergen, Hande Yener, Berksan, Hadise, Ezo, Mahsun Kırmızıgül, Murat Ünalmış, Eren Hacısalihoğlu, Bedük, Soner Sarıkabadayı, Gökhan Özen, Wilma Elles, Selen Sevigen,  Toygar Işıklı, Rahman Altın, Kemal Başbuğ, Yonca Evcimik, Nadide Sultan, Fikret Ercan, Salih Keçeçi, Yavuz Seçkin, Zeynep Mansur, Model ve daha birçok davetli katıldı…
   
  The İstanbul Edition Oteli’nin önüne konulan dev led ekrandan tören gecesi canlı yayınla sokaktakilerle de paylaşıldı.
   
  Geceye hayat arkadaşı Sevim Emre ile birlikte katılan Orhan Gencebay,  gecenin sonuna kadar sahneye çıkan tüm sanatçılar tarafından selamlandı.
   
  Yönetmen Mahsun Kırmzıgül geceye kendi projelerinde oynamış olan oyuncu Murat Ünalmış ve Eren Hacısalihoğlu ile birlikte geldi ve gecenin sonuna kadar töreni izledi.
   
  Hande Yener gecenin en sükse yapan isimleri arasındaydı. Hande Yener gecede 2013 en iyi kadın şarkıcı, en iyi şarkı ve en iyi klip kategorilerinde ödül almak için tam üç kez sahneye çıktı. Ödül alan ‘Ya ya ya’ şarkısını bestecisi Berksan ile birlikte seslendiren Hande Yener, renkli görüntüler Verdi. Yener ödül aralarında Orhan Gencebay ve Sevm Emre çiftinin yanına giderek onlarla bol kahkahalı bir sohbet gerçekleştirdi.
   
  Soner Sarıkabadayı, Yavuz Seçkin ve Bedük’ün selfie foto çekimi etrafta olanları güldürdü…
   
  Soner Sarıkabadayı gecede tören gecesinin sabahı dinleyicileriyle paylaştığı yeni şarkısı ‘Yara Bandı’nı tören davetlileri için okudu. Şarkısının ilk tanıtımını bu gecede yapan Soner Sarıkabadayı’dan önce Mustafa Ceceli de geçtiğimiz yıl ilk kez ‘Es’ şarkısnı Pal FM ödül töreninde okumuştu.
   
  Hadise’nin giydiği elbise ile ‘gecenin en güzel adını. Güzelliğiyle yakıyor’ yorumlarına neden oldu. Hadise en iyi sahne performansı ödülünün kendisi için çok önemli olduğunu söyledi ve ‘Bu işe çok emek ve çok para harcıyorum. Karşılığını almak güzel’ dedi.
   
  Gecede yaşam boyu onur ödülüne layık görülen Orhan Gencebay ‘Sevgide bazen affedici olmak gerekir.  Affedici olacağız ki sevgi daha çok olsun’ dedi.
   
  En iyi erkek şarkıcı ödülü alan Gökhan Özen ‘Müzikten de önce ailem gelir’ dedi.
   
  Yeni albümünün çıkış parçası ‘Apayrı’ ile tüm listelerde bir numara olan Emre Kaya ‘Bu gece ödül almaya gelmedim. Müzik piayasının kalbinin attığı bu ödül gecesinde daveti geri çeviremezdim’ dedi.
   
  Gectiğimiz yılki ödül töreninde en iyi çıkış yapan ödülü alan Mehmet Erdem, gecenin sonuna kadar büyük bir neşeyle töreni izledi.
   
  Gecede Çocuklar Gülsün Diye projesiyle ödüle layık görülen Gülben Ergen ‘Böyle bir sosyal sorumluluk projesinde yer almamda anne olmamın etkisi büyük’ dedi. Pal FM Müzik ödüllerinde ilk kez verilen sosyal sorumluluk ödülü bundan böyle geleneksel hale dönüşecek.
   
   
  EN İYİ ERKEK SANATÇI
  Gökhan Özen
  EN İYİ KADIN SANATÇI
  Hande Yener
   
  EN İYİ ALBÜM
  Gülşen-Beni Durdursan mı?
   
  EN İYİ ŞARKI 
  Ya Ya Ya
  Söz-Müzik: Berksan
  Solist: Hande Yener 
   
  EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SANATÇI
  İrfan Özata
   
  EN İYİ DÜET
   Rafet El Roman&Ezo – Kalbine Sürgün
   
   EN İYİ GRUP
  Model
   
  EN İYİ PROJE
  Erdem Kınay – Proje 2
   EN İYİ COVER
  Tarkan – Firuze
  EN İYİ ARANJE
  Erdem Kınay&Merve Özbey – Helal Ettim (Erdem Kınay)
   EN İYİ SINGLE
  Soner Sarıkabadayı-Kutsal Toprak
   
  EN İYİ VİDEO KLİP
  Hande Yener – Ya Ya Ya ‘Hasan Kuyucu’ 
   
  EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ
  Medcezir ‘Toygar Işıklı’
   
  EN İYİ FİLM MÜZİĞİ
  Düğün Dernek – Entarisi Dım Dım Yar ‘Murat Cemcir&Ahmet Kural’
   
  EN İYİ SAHNE PERFORMANSI
  Hadise
  PAL FM YAŞAM BOYU ONUR ÖDÜLÜ
  Orhan Gencebay
   
  PAL FM EN İYİ ALTERNATİF ALBÜM
  Bedük ‘On’ adlı albümü
   
  PAL FM EN İYİ SOSYAL PROJE
  Gülben Ergen-Çocuklar Gülsün Diye
   
  PAL FM EN İYİ FESTİVAL
  Whitefest (Ödülü Unitravel Müdürü Ozan Berber teslim aldı)
   
  PAL FM DJ ÖZEL ÖDÜLÜ
  Zakkum
   
  PAL FM DJ ÖZEL ÖDÜLÜ
  Emel Yalçın (Beni Sevdiler Sandım adlı şarkısını söyledi)
   
   
  HABERiN YORUMLARI