Anasayfa»Haberler»Ece Seçkin'den Yepyeni Klip...
ALTTEXT

Ece Seçkin'den Yepyeni Klip...

'Mahşer'

Müzik dünyasının yeni gözdesi Ece Seçkin, büyük beğeni toplayan  
‘Bu Ne Yaa!’ albümünün ikinci klibini Mahşer şarkısına çekti. Sözleri Ece Doğulu’ya ait şarkının müziği ise Ozan Doğulu imzası taşıyor.


Eylül ayında çıkarttığı ‘Bu Ne Yaa!’ albümüyle müzik dünyasına hızlı bir çıkış yapan ve kısa zaman içerisinde büyük beğeni toplayan Ece Seçkin, sevenlerinin yoğun isteği üzerine 2. klibini ‘Mahşer’ adlı şarkısına çekti. Sosyal medyada yaptığı anketle hayranlarının da fikrini alan Ece Seçkin geleneği bozmadı ve ilk klibinde kendisine uğur getirdiğine inandığı Murad Küçük ve Umut Eker ile yeniden yeni klibi için bir araya geldi.


Yönetmenliğini Murad Küçük’ün, yapımcığını Filmline şirketinin üstlendiği klibin görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu gerçekleştirdi. 40 kişilik teknik ekiple beraber toplam 80 kişinin çalıştığı çekimler Orion Stüdyolarında yapıldı. Umut Eker tarafından tasarlanıp hazırlanan 5 ayrı kostümün yanı sıra, alışılagelmişin dışında hazırlanan aksesuarlar sıra dışılığı ile yine dikkatleri üzerine toplayacak.

Birbirinden farklı dekorun yer aldığı stüdyoda çekilen klip sabah saatlerinde başlayıp yaklaşık 18 saatlik bir çalışma sonucunda tamamlandı. Kendisini Murad Küçük ile çalışırken çok rahat hissettiğini Söyleyen Seçkin, ilk klibin çok konuşulmasının tamamen ekip işi olduğunu da vurgulamakla beraber bu klibinde çok konuşulacağının altını çizdi.

Ozan Doğulu ve eşi Ece Doğulunun işbirliği Ece Seçkine şans getirdi!

Ece Seçkin ‘’Bu ne Yaa!’’şarkısına çektiği klipten 3 ay sonra ‘’Mahşer’’ adlı şarkısına klip çekti.  Ece Doğulunun sözlerini yazdığı Mahşer şarkısının aranjesini albümdeki diğer şarkılarda olduğu gibi Ozan Doğulu gerçekleştirdi.  Albüme 2 şarkısını veren Ece Doğulu eşi Ozan Doğulu ile beraber ilk çalışmasını da Ece Seçkinin albümünde gerçekleştirmiş oldu.
 

HABERiN YORUMLARI